WSPÓŁPRACA DIETETYCZNA  – 1 miesiąc, 2 miesiące, 3 miesiące

Co otrzymujesz i zyskujesz w ramach stałej współpracy :

KONSULTACJE DIETETYCZNE I PSYCHODIETETYCZNE

Online, lub  stacjonarnie

Diety indywidualne w ramach współpracy  dla dorosłych i dzieci.

Plany dietetyczne pod stany chorobowe, diety stabilizacyjne, również odchudzające, czy sportowe.

Stały kontakt dla osiągania celów i rozwiązywania problemów.

W zależności od celu i potrzeb :

Diety Odchudzające : Dwie rozpiski tygodniowe do zastosowania w jednym miesiącu. Modyfikowane na bieżąco ze wskazaniem powtórek do pełnego miesiąca.

Diety Sportowe : Dwie rozpiski tygodniowe do zastosowania w jednym miesiącu. Modyfikowane na bieżąco ze wskazaniem powtórek do pełnego miesiąca.

Dietoterapia pod konkretne  stany chorobowe w tym hashimoto, insulinooporność, inne metaboliczne i autoimmunologiczne. Dwie rozpiski tygodniowe do zastosowania w jednym miesiącu. Modyfikowane na bieżąco ze wskazaniem powtórek do pełnego miesiąca.

Poradnictwo diagnostyczne, suplementacyjne

Poradnictwo treningowe przy diecie. Ocena wskazań i przeciwskazań  do ćwiczeń.

Pomoc w osiąganiu stabilizacji ciała i zdrowia.

 

UWAGA !

Dietoterapia w chorobach jelit – SIBO, IMO, IBS, wrzodziejące zapalenie jelit, crohn, jest osobną usługą ze względu na specyficzny profil diagnostyczny i dietoterapeutyczny. W tym celu omawiam usługę indywidualnie.

                                                                          Jak pomagam w stałej współpracy

Pierwsza konsultacja dietetyczna, to czas w którym opowiesz mi o swoich oczekiwaniach, oraz odpowiesz mi na pytania o stylu życia. Jeśli nurtuje Cię jakiś problem,  postaram się Tobie pomóc podczas stałej współpracy. Ponadto  wykonam  analizę składu ciała, która da nam obraz, który pozwoli skupić się na prawidłowej i efektywnej pracy nad Twoim zdrowiem i ciałem. W online posługujemy się innymi pomiarami. Czas konsultacyjny to czas, w którym ustalimy wszystkie skuteczne rozwiązania dla Ciebie. Także odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dowiesz się, jak powinnaś/eś  się dodatkowo zdiagnozować, co można zrobić , aby osiągnąć przez Ciebie oczekiwane cele. Pokaże Ci jak wygląda rozpiska dietetyczna i omówię przy Tobie, jak masz z nią pracować. Jeśli potrzebujesz tylko stabilizacji swojego zdrowia, oraz ciała i utrzymanie go w takiej formie jak jest, podpowiem Ci jak masz dalej postępować, aby utrzymać efekty. Przez cały okres współpracy, jestem do Twojej dyspozycji na określonych warunkach i omówionych podczas konsultacji wstępnej. Jeśli masz problem z zamianą produktów, lub cos Ci nie smakuje, dieta będzie modyfikowana na bieżąco. Jeśli nie wiesz jak rozwiązać problem godzin posiłków, ze względu na podróż, lub nie wiesz co masz zjeść na zbliżającym się spotkaniu rodzinnym, czy urlopie – pomogę rozwiązać ten problem. Pomogę Ci ogarnąć kwestie organizacyjne i motywacyjne w dążeniu do celu i efektów.

  •                                                                                                              Pamiętaj,  jestem przy Tobie
  • Nawet przy najcięższych treningach bez odpowiedniej ilości kalorii nie uda Ci się osiągnąć celu, jaki zakładasz sobie od początku. Nie ma to znaczenia, czy chcesz zrzucić zbędny balast, czy też przybrać na wadze – DIETA jest tu najważniejsza, ale ważniejszy jest czas i problemy, które pojawiają się po drodze. Ze mną masz szanse, aby Ci się udało !


  • CENNIK
  •             
  •    STAŁA WSPÓŁPRACA :
  • 1 miesięczna 600 zł
  • 2 miesięczna 900zł
  • 3 miesięczna 1500zł

Opłata na miejscu, lub  online odbywa się po umówionym terminie przed współpracą na nr konta.

Fitness Life Joanna Kurt

ul kolejowa 4/14 Polkowice

23 1020 3017 0000 2302 0498 2130

tytułem – konsultacja

Kontakt : 691058422, mail asiafit@wp.pl

Lub formularz kontaktowy na stronie