Dlaczego warto skorzystać z treningów personalnych ?

Każdy trening jest inny, dzięki czemu w pełni możemy wykorzystać Twój potencjał i zaangażować coraz to inne partie mięśniowe w Twoim organizmie. Na treningu ze mną nigdy nie będziesz się nudził / nudziła. Dodaję różne metody treningowe, przez co monotonia nie ma u nas prawa bytu.
Dobry trener zadba o Twoją systematyczność i usunie brak chęci do treningu. Dodatkowo ćwicząc pod okiem profesjonalisty Twoje efekty będą wielokrotnie lepsze od trenowania samodzielnego. Mało tego, unikniesz kontuzji i urazów, gdyż trener zawsze ma oko na Ciebie i to, jak wykonujesz dane ćwiczenia.

Jeśli twoim celem jest :

  • spalenie tkanki tłuszczowej
  • nabranie siły
  • budowanie kondycji
  • budowanie masy
  • poprawa stanu zdrowia i samopoczucia

Nie mogłaś/eś lepiej trafić !

Treningi wykonuję z dorosłymi jak i z dziećmi. Używam różnych przyrządów, jak piłki, taśmy, urządzenia siłowe, maty i inne. Treningi mogą być prowadzone w siłowni, na świeżym powietrzu. W swojej usłudze mam również zajęcia z rozbijania mięśni metodą wałkowania  i rolowanie.

Przed każdą współpracą w treningu personalnym wykonywana jest konsultacja treningowo dietetyczna. Podstawą do współpracy jest wykonanie odpowiedniego testu mobilności stawów, czy wydolności organizmu, który jest bazą do powstania  planu i prowadzenia w treningu personalnym . Także  wywiadu ogólnego stanu zdrowia, przebytych urazów, również  żywieniowego do ewentualnego prowadzenia dietetycznego.  Na spotkaniu konsultacyjnym omawiane i uzgadniane  są szczegóły odnośnie prowadzenia indywidualnego

Zapraszam do wspólnych treningów.


CENNIK TRENINGÓW PERSONALNYCH:

Konsultacja treningowo dietetyczna  1 godz. – 140 zł

Jednostka treningowa – 120 zł

Ceny pakietów bez prowadzenia dietetycznego. Do każdej ceny należy doliczyć 100 zł za prowadzenie dietetyczne, lub wybrać opcje bez diety.

  • 8 treningi/miesiąc – 700 zł
  • 7 treningów/miesiąc 600 zł
  • 6 treningów /miesiąc 550 zł
  • 5 treningów /miesiąc 450 zł
  • 4 treningi /miesiąc 400 zł

Opłata za treningi płatna jest z góry i w ostatni dzień pakietu przerobionego. Jeśli zdarzy się , że w tym dniu w którym ma zostać dokonana płatność, z różnych powodów nastąpi nieobecność podopiecznego , płatność musi być dokonana przelewem na konto trenera za kolejny pakiet. Płatność z góry jest zablokowaniem dla siebie miejsca ( dni i godziny ) na kontynuowanie dalszych treningów.

Rezygnacja ze współpracy powinna być zgłoszona tydzień przed rozpoczęciem nowego pakietu treningów.

Nieobecność z powodu podopiecznego jest przesunięta w czasie tylko i wyłącznie o dwa treningi, lub odrobiona jeśli znajdzie się miejsce . Reszta nieobecności jest traktowana jako odbyta. Wyjątek stanowi planowany i uzgodniony wcześniej urlop, lub inne okoliczności i wtedy płatność naliczana jest adekwatnie do przerobionych treningów .

Trening odwołany w dniu treningu na 1 godzinę przed treningiem, traktowany jest jako odbyty.

Brak opłaty uniemożliwia wykonywanie treningów.

Na każdym treningu podpisywana jest lista odbytych treningów.

 

Konto do wpłaty :

Joanna Kurt ul. Kolejowa 4/14 Polkowice

23 1020 3017 0000 2302 0498 2130

Tytułem – pt 8/ miesiąc i rok