Grafik obowiązujący od 4.09 2023

 Zajęcia odbywają się w szkole podstawowej nr 1 w Polkowicach ( duża sala gimnastyczna, boczne wejście)

PONIEDZIAŁEK I ŚRODA godz. 19.30 do 20.20

👉ABT  AEROBIK –  (abdominal, buttocks, thighs) SPALANIE +  brzuch, pośladki, uda – to zajęcia wzmacniające, kształtujące i modelujące i spalające tkankę tłuszczową. Do pracy zaangażowane są szlaki metaboliczne, oraz dolne części ciała. Budowanie kondycji, spalanie tłuszczu i kształtowanie sylwetki, to główny cel treningu. Zaczynają się rozgrzewką przy muzyce (do 20 min), najczęściej w postaci prostego układu choreograficznego lub klasycznej rozgrzewki spalającej (podniesienie tętna, przygotowanie stawów i mięśni do pracy) wykonuje się zestaw ćwiczeń, które wzmacniają 3 partie: mięśnie brzucha, pośladków i ud z przyrządami, lub bez.

👉 CICRUIT   –  trening, który wplatany będzie w ABT jako urozmaicenie co 2 tygodnie !  Mocno podkręcający metabolizm, spala tkankę tłuszczową w wysokim stopniu i zwiększa wydatek energetyczny. Składa się z układu ćwiczeń, które stanowią obwód, dlatego bardzo często nazywany jest również treningiem obwodowym.
Pojedyncze ćwiczenia w treningu circuit nazywane są stacjami. Trening z którym poradzi sobie każdy, ❗

PONIEDZIAŁEK  20.30 do 21.00 ( 30 min )

TURBO SPALANIE STEP – intensywny trening 30 minutowy na platformie stepu. Trening może być elementem do klasycznej wersji aerobiku, lub os0bnym treningiem. Wysoka intensywność, to wzrost metabolizmu, spalanie tłuszczu zapasowego, budowanie wydolności .

ŚRODA 20.30 do 21.00 ( 30 min )

STRETCHING + ROLLMASAŻ  – Zajęcia nastawione na poprawę mobilności mięśni i stawów, poprzez rozciąganie i rollmasaż. Na treningu dbamy o prawidłową postawę i napięcie mięśni do różnego rodzaju treningu. Także funkcjonalności  w życiu codziennym, dzięki ćwiczeniom na kręgosłup, wpływając na zmniejszenie bólu i ograniczeń w tej części ciała. Zajęcia będą świetnym wyciszeniem i relaksem.

ANTY STRES – ZAJĘCIA RELAKSACYJNE  ❗

1 x w tygodniu – czwartki  grupa godz.19.00 –  sala Atelier 4 Rynek Polkowice
 Grupy na zapisy i tylko karnety miesięczne.
Ilość osób ograniczona
Na zajęcia obowiązuje  rezerwacja poprzez wpłatę za karnet na poniżej podane konto !

Ćwiczenia relaksacyjne pozwalają zredukować stres i wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Są więc wskazane tym osobom, które na co dzień zmagają się z presją otoczenia czy po prostu prowadzą szybkie tempo życia. Wielogodzinne spędzanie czasu w pracy nie przyczynia się do poprawy jakości życia, przez co nasilają się kłopoty związane z odczuwaniem niepokoju, zwiększonego napięcia mięśni czy powtarzających się bólów głowy. Również dla osób zmagających się z chorobami z autoagresji – hashimoto i inne. Ćwiczenia relaksacyjne są więc świetną metodą na wyciszenie organizmu w walce z chorobą i stresem dnia codziennego.
Zajęcia prowadzone są w niezwykłym klimacie, przy wsparciu światła, olejków terapeutycznych, afirmacjach, ćwiczeń oddechowych, rozluźniających, medytacji
CENNIK

Wejścia jednorazowe, karnety miesięczne. Wejścia na kartę medicover sport i PZU sport, tylko na zajęcia fitness w sp1 Polkowice.

Jednorazowe wejście – 25 zł
         1 x wejście w tygodniu . Karnet miesięczny – 60zł
          2 x wejście w tygodniu. Karnet  miesięczny– 80 zł
 3 x wejście w tygodniu. Karnet miesięczny- 90zł
               4 x zajęcia w tygodniu . Karnet miesięczny- 100  zł
     Karnet ZAJĘCIA  RELAKSACYJNE  80 zł /miesiąc  jedno wejście w tygodniu

Po sprawdzeniu cennika, możesz wpłacić za zajęcia bezpośrednio na konto, lub na miejscu.

Wpłata na konto:
Fitness Life Joanna Kurt
ul kolejowa 4/14 Polkowice
nr : 23 1020 3017 0000 2302 0498 2130
kwota – wybrany karnet
tytułem- karnet fitness / miesiąc